Дмитренко: Всі перекрутили, що я мало не на передовій стою

З 2016 року Дмитренко представляє на змаганнях Національну гвардію України. Тому вона не змогла бути осторонь останніх подій, тому вирішила змінити свою біатлонну гвинтівку на автомат.

До теми Змінила спортивну гвинтівку на автомат: біатлоністка Дмитренко захищає Україну від окупантів

Біатлоністка звернулася до вболівальників та наголосила, що більшість перекрутили інформацію щодо її служби. Вона запевнила, що перебувала у місті, де не було обстрілів.

Це поширили і всі перекрутили, що я мало не на передовій стою. Багато коментарів було – і поганих, і добрих. Якось некомфортно було, бо я розуміла, що неправду написали про мене, що я готова вже стріляти. Перекрутили все,
– сказала Христина.

Біатлоністка не могла поєднувати тренування зі службою, тому один місяць вона провела без спортивної підготовки.

"Є патрульні роти, є стрілецькі роти. Я у стрілецькій роті. Ми охороняли об'єкт, якийсь КПП. Досвід – таке. Не моє. Я була в частині, але в місті, де було все тихо. Було складно перейти. У мене півтора місяця точно випало з тренувань. Я не могла тренуватись, бо там не дозволяли. Об'єднувати я теж не могла, тому що в нас була ціла доба чергування і потім доба відпочинку", – додала біатлоністка.

Що відомо про спортсменку

  • Дмитренко вже понад 12 років займається професійно спортом.
  • 22-річна біатлоністка входить до складу команди "В". У 2016 році на Олімпійських іграх серед юніорів у Норвегії українка здобула золоту медаль у гонці переслідування.
  • Також у медальній скарбничці біатлоністки дві медалі з юніорського Кубка IBU: "срібло" та "бронза".
  • Христина успішно виступає на чемпіонатах України з біатлону.