Тіріль Екхофф оформила у Хохфільцені "золотий дубль", адже виграла і жіночий спринт. Про це повідомляє 24 канал.

Хід гонки

Після першої стрільби Екхофф і Тандреволд зберегли лідерство завдяки чистій стрільбі. Навздогін норвежками кинулася німкеня Франциска Пройсс, яка програвала понад 20 секунд.

Після другої "лежки" боротьба у верхній групі тільки загострилася. Трійка лідерок допустили по промаху, тому Еберг, Вірер, Олсбю та Персон скоротили відставання.

Екхофф зберегла лідерство і після третьої стрільби, де знову працювала швидко та чисто. Вірер, Тандреволд та Ельвіра Еберг намагалися не відставати.

Норвежку Екхофф неможливо було зупинити: вона не допустила жодного промаху на останній стрільбі та виграла 16-у гонку в кар'єрі. Срібло вирвала шведка Ханна Еберг.

У боротьбі за "бронзу" найсильнішою була Ельвіра Еберг. Вона випередила Тандреволд, а Вірер не змогла втрутитися у боротьбу через падіння.

Як виступили українки

Щодо представниць України, то найкращою була Юлія Джима. Вона допустила всього один промах на останній стрільбі. Стартувавши 40-ю, вона піднялася на 17 позицій та посіла 23 місце.

Дар'я блашко здійснила регрес у порівнянні із 34-ю стартовою позицією. Українка фінішувала 51-ю. Найгірше з українок виступила Анастасія Меркушина, яка з трьома промахами – 56-а.

Валентина Семеренко знову вирішила не стартувати в гонці переслідування.