Підручний претендував на п'єдестал

Першим з українців індивідуальну гонку розпочав Дмитро Підручний – 21 стартовий номер, пізніше на дистанцію вийшов Артем Прима (46). Антон Дудченко стартував 63-м, а Богдан Цимбал – 91-м, повідомляє 24 канал.

До речі Валентина Семеренко достроково покидає Олімпійські ігри, – ЗМІ

На першій стрільбі Підручний закрив всі мішені. Проте на "стійці" він схибив одного разу. На жаль, після третього вогневого рубежу Дмитро вийшов з однією штрафною хвилиною.

Українець не закрив одну мішень і під час останньої стрільби. То ж до основного часу Дмитра додалися три додаткові хвилини.

Біатлоніст фінішував на 18-й позиції.

Цікаво, що завдяки чистій стрільбі Підручний міг опинитися на п'єдесталі.

Артем Прима розпочав першу стрільбу лежачи з однієї хиби. На другому рубежі покращити ситуацію не вдалося – ще дві штрафні хвилині.

Друга "лежка" була поблажливою для спортсмена – перший нуль за гонку. На останній стрільбі Прима схибив раз. У фінішному протоколі Артем опинився на 37-му місці.

Дебют Дудченка та Цимбала

Для Дудченка та Цимбала Олімпіада у Пекіні є дебютною. "Індивідуалка" – перший страт для біатлоністів на Іграх-2022.

Індивідуальна гонка є однією з улюблених для Антона. Бо ж саме у цій дисципліні йому вдавалося демонструвати найкращі результати.

Варте уваги Про Олімпійське селище, біатлонний стадіон і лютий холод у Пекіні: інтерв'ю з Богданом Цимбалом

На першому рубежі Дудченко припустився однієї хиби. Проте на стрільбі стоячи він закрив всі мішені. На жаль, останній вогневий рубіж не обійшовся для українця без промахів. Цього разу біатлоніст схибив двічі. У підсумку Антон посів 50-ме місце.

Для Цимбала старт на Олімпіаді розпочався не найкращим чином. Відразу три постріли відправилися в "молоко". На "лежці" Богданові вдалося покращити свої позиції, спортсмен закрив всі мішені.

У другій частині гонки біатлоніст знову зазнав невдачі – одна штрафна хвилина на третій стрільбі. На останньому рубежі Цимбалові вдалося зібратися – другий нуль.

Тріумф Фійона-Має та історичне досягнення Смольського

Олімпійським чемпіоном в індивідуальній гонці став представник Франції Кентен Фійон-Має. Дві штрафні хвилини не завадили біатлоністові очолити п'єдестал. "Срібло" Ігор-2022 дісталося білорусові Антону Смольському. "Бронзу" здобув лідер Норвегії Йогеннес Бьо, який також мав дві хиби.

Результати чоловічої індивідуальної гонки

1. Кентен Фійон-Має (Франція, 0+1+1+0) 48:47.4
2. Антон Смольський (Білорусь, 0+0+0+0) +14.8
3. Йоганнес Бьо (Норвегія, 1+0+0+1) +31.1
...
18. Дмитро Підручний (Україна, 0+1+1+1) +3:01.9
37. Артем Прима (1+2+0+1) +4:48.8
50. Антон Дудченко (1+0+2+1) +6:07.5
55. Богдан Цимбал (3+0+1+0) +6:31.6