Норвежець Бьо не допустив жодного промаху на двох рубежах. До швидкострільності Бьо додав прекрасну роботу на дистанції, що принесло йому перемогу, пише 24 канал.

До слова Ситуація не найкраща: ветеран збірної України з біатлону досі не може тренуватися

"Сріблом" задовольнився ще один норвежець – Стурла Лагрейд. Він, як і Бьо, стріляв чисто, проте програв іменитому земляку 12 секунд.

Третє місце посів німецький біатлоніст Арнд Пайффер. Титулований німець програв переможцю 27 секунд.

Як виступили українці

Найкраще з українських біатлоністів спринт пройшов Дмитро Підручний. Він допустив тільки один промах, який коштував Дмитру боротьби за нагороди. Підручний продемонстрував 7-й час завдяки неймовірній швидкості на останньому колі. Це дозволить українцю виступити у мас-старті.

У топ-60 потрапили ще двоє українців. Артем Прима з трьома штрафними колами посів 48-е місце. Антон Дудченко пробіг тільки одне штрафне коло, але фінішував відразу за Примою.

Артем Тищенко допустив тільки один промах, однак фінішував тільки 78-м. Руслан Ткаленко "настріляв" три промахи – 88-а сходинка.