Все стабільно

Донька легенди футболу розповіла про стан здоров'я батька. Келлі написала пост на сторінці в інстаграмі, у якому звернулась до уболівальників.

Оце так Ексгравець Оболоні і Дніпра поборов рак і зіграв вперше за 18 місяців

Келлі подякувала усім за підтримку. Дівчина подівається, що вже незабаром лікарі дозволять виписати її батька додому.

Стан здоров'я Пеле – стабільний. Бразилець з гарним настроєм відновлюється від хірургічного втручання.

Що сталось із Пеле

Новини про погіршення стану здоров'я 80-річного Пеле стають все частішими. Колишній футболіст має проблеми з нирками і передміхуровою залозою. Також у нього виникли ускладнення після операції із заміни тазостегнового суглоба.

На початку вересня Пеле видалили пухлину. Однак вже після операції футболіст сам звернувся до фанатів в інстаграмі та подякував їм за теплі слова.

Текст із інстаграму Келлі Насіменто

Я хотіла подякувати вам від щирого серця за всі повідомлення з підтримкою, які ви мені надіслали. Він відчуває себе добре після операції, у нього немає болю і гарний настрій (дратує, що він може їсти тільки желе, але наполегливо продовжувати!).

Через день або два він переїде з палати інтенсивної терапії в звичайну, а потім його випишуть додому. Він сильний і впертий, і за підтримки та турботи блискучої команди докторів і всієї любові, енергії і світлі, які посилає світ, він подолає всі.