Бій між Денисом Берінчиком та Віорелом Сіміоном закінчився після сьомого раунду. Про це повідомляє 24 канал.

Це цікаво: Берінчик зламав ребра спаринг-партнеру перед титульним боєм

Хід поєдинку

Перший раунд не увінчався великою агресією від обох боксерів, які вирішили піти у розвідку. Хоча Берінчику вдалося гарно пробити по обличчю румуна через руку.

Другий раунд також не увінчався зливою атак: можна виокремити тільки удар Дениса на паузі у голову Сіміона.

У третьому раунді українець продовжив працювати першим номером і збільшив оберти. Унаслідок цього гість з Румунії пропустив декілька неприємних ударів. Особливо соковитим вийшов правий боковий у щелепу.

Вже у наступній трихвилинці став зрозумілий подальший хід поєдинку: Денис бомбардував суперника, який часто не встигав за українцем.

У 6-у раунді Сіміон побував у спірному нокдауні: Денис затиснув румуна біля канатів та пробив у щелепу. Втім, перед цим українець пробив румуну в потилицю.

Хай там як, але розвинути успіх Берінчик не встиг, адже Віорела врятував гонг. Також претендента рятувало невдале тейпування на рукавиці, через що виникали тривалі перерви під час раундів.

В останні секунди сьомого раунду Сіміон вдруге побував на канвасі після важкого лівого бокового удару від Берінчика у скроню. Але українець знову не встиг добити суперника.

Після цього раунду румун відмовився продовжувати бій. 14-а поспіль перемога Берінчика на професійному ринзі.

Берінчик – Сіміон відеоогляд бою