У липні Берінчик успішно дебютував в боях на голих кулаках, здобувши перемогу над ексбійцем UFC Артемом Лобовим. Що стосується професійного рингу, то в останній раз українець боксував на початку весни, забивши в третьому раунді чилійця Хосе Санчеса.

Дивіться також Ломаченко несподівано опустився у рейтингу IBF

"Угода Дениса Берінчика з нашою компанією була підписана на 5 років з можливістю продовжити співпрацю ще на два роки. Наше завдання – зробити його чемпіоном світу. Боксер приносить гроші промоутеру тільки коли він стає чемпіоном. Ми думали, що він буде боксувати у вазі 63 кг, але життя склалося так, що ми перейшли у вагу 61 кг. Це рішення було зважене і нам вдалося спланувати його кар'єру раціонально", – сказав Красюк.

Промоутер розповів про складнощі, які виникли в новій ваговій категорії.

"Склалися обставини, які ні від кого не залежать. У Теофімо Лопеса зараз всі пояси і він має обов'язкового претендента. Поки цей бій не відбудеться – інші претенденти на пояс не з'являться. Бій багато разів вже переносився і промоутерська компанія націлена провести спочатку цей бій. Поки бій Лопеса не відбудеться, Берінчик не зможе претендувати на чемпіонство", – заявив він.

Також Красюк розповів про найближчі плани Берінчика.

"В кінці листопада або початку грудня ми проведемо бій з суперником з топ-15. Нам потрібно закріпитися на позиціях, щоб бути офіційним претендентом", – сказав Красюк.

Берінчик переміг Лобова в останньому бою

  • Бій між Берінчиком та Лобовим тривав чотири з п'яти можливих раундів. Українець розбив обличчя супернику. А вже через 20 секунд до кінця трихвилинки ірландський боєць побував у нокдауні.
  • А ось у четвертому все завершилось. Денис правим боковим влучив прямо у голову суперника, який дивом встояв на ногах.
  • Наприкінці раунду суддя вдруге відрахував Лобову нокдаун. На п'ятий раунд ірландець вже не вийшов. Берінчик святкував дострокову перемогу технічним нокаутом.