Берінчик зробив достатньо, аби претендувати на титул

Олександр Красюк, промоутер непереможного Берінчика, розповів, коли українець може отримати титульний шанс. Наразі володарем поясу WBO є Теофімо Лопес.

До теми Українець Берінчик розповів, коли проведе бій з Теофімо Лопесом

На мою думку, Денис вже зробив достатньо, аби претендувати на чемпіонський титул. Однак, об'єктивні обставини є такими, що після поразки Ломаченка всі титули цієї ваги сконцентрувалися у руках однієї особи,
– зазначив Красюк.

Окрім титулу WBO, Лопес утримує пояси IBF, WBA, WBC. Красюк нагадав, що офіційним претендентом за версією IBF є Джордж Камбосос. Саме з ним зустрінеться Лопес.

"Він же є і першим номером рейтингу WBO. Теофімо Лопес – супер чемпіон WBO, тому має право на обов'язковий захист раз на 18 місяців", – сказав промоутер.

Берінчик має декілька варіантів

Олександр Красюк заявив, що Берінчик має два варіанти, як отримати титульний бій.

Перший: чекати свого призначення офіційним претендентом на Лопеса і займатись своїми справами до того часу. Другий: проводити поєдинки проти суперників, що входять до рейтингів WBO, і тим самим ще раз засвідчити своє право на офіційного претендента. Денис, звичайно ж, вибрав другий варіант,
– зазначив промоутер.

  • Наступний поєдинок Дениса Берінчика відбудеться 21 березня у Броварах. Українець вийде у ринг проти чилійця Хосе Санчеса.
  • Денис вп'яте буде захищати титул інтернаціонального чемпіона WBO. Українець у рейтингу WBO перебуває на 3 місці. Вище тільки Камбосос та Василь Ломаченко.
  • В активі Санчеса 19 поєдинків, в яких він здобув 18 перемог та зазнав однієї поразки. На рахунку чилійця 7 перемог нокаутом. Санчес – чемпіон WBO у Латинській Америці та входить у топ-15 рейтингу WBO.