Льюїс: Вимагає іншого рівня відваги та любові

56-річний у минулому чемпіон світу присвятив публікації в інстаграмі Віталію Кличку. Леннокс Льюїс висловив свою підтримку меру Києва, який пліч-о-пліч із українським народом захищає країну від ворога.

Варто прочитати Боксеру не дозволили виходити на бій з прапором України під "Ой у лузі червона калина"

Колишній британський боксер зауважив, що не буде публікувати жодних згадок про річницю своєї перемоги над українцем. Льюїс запевнив, що Кличко-старший бере участь у найбільшій битві у його житті. Колишній суперник захоплений вчинком Віталія, додавши красиву чорно-білу світлину легенди боксу.

Жертви, на які він пішов, щоби служити своїм громадянам, викликають не просто повагу, а й захоплення. Щоб вийти на боксерський ринг, потрібно мати велику мужність. Як бійці ми знаємо, що кожен бій може бути нашим останнім. Але мужність відстоювати свою країну та громадян вимагає іншого рівня відваги та любові. Я вітаю тебе, мій друже. Нехай Бог береже тебе і благословить на мир, любов та щастя,
– написав Леннокс Льюїс.


Льюїс захоплений Віталієм Кличком / Фото з інстаграму британця

  • Нагадаємо, що 21 червня 2003 року на арені Staples Center у Лас-Вегасі (США) Віталій Кличко побився проти Леннокса Льюїса. Українець вів у суддівських записках, але двобій був достроково закінчений через сильне розсічення у Кличка-старшого. Британець переміг технічним нокаутом.
  • Український боксер за цей бій заробив 1,4 мільйона доларів. Гонорар Льюїса – 7 мільйонів доларів. Перемога над українцем стала останньою для Леннокса у кар'єрі. 6 лютого 2004 року він оголосив, що йде з рингу.