Футбольна фортуна

Місце зі старту отримав український форвард Бенфіки Роман Яремчук. Вже на 16-й хвилині зустрічі "орли" відкрили рахунок у матчі. Голом відзначився Евертон Соарес.

Гостям вдалось відігратись лише на початку другого тайму. Густаво Зауер реалізував пенальті. Команди не змогли визначити переможця, тому поєдинок перейшов у серію післяматчевих 11-метрових.

Двома незабитими пенальті відзначились зі знаком мінус футболісти Бенфіки. Натомість суперник відповів аж трьома хибами з 11 метрів. У результаті – 3:2 перемогу здобув клуб українця.

Бенфіка вийшла у фінал Кубка англійської ліги. У фінальній боротьбі за трофей "орли" зіграють проти переможця матчу Спортінг – Санта-Клара.