Вийшов, але не забив

Роман Яремчук ризикував пропустити кубковий поєдинок через проблеми з м'язами. Українець таки потрапив у заявку на гру та навіть отримав 25 хвилин ігрового часу у другому таймі.

Дивіться також Асист Безуса не допоміг Генту уникнути поразки від Мехелена Шведа: відео 7 голів

Однак не відзначився результативними діями. Але і без цього Бенфіці вдалось здобути впевнену домашню перемогу над Спортінгом із Ковільї.

Вже на 28-й хвилині головний конкурент Яремчука у боротьбі за місце на вістрі атаки Сеферович відкрив рахунок у грі.

По перерві дубль Дарвіна довів рахунок до розгромного 3:0. Саме з таким рахунком Бенфіка переграла суперника та вийшла у півфінал Кубка португальської ліги.

• Вже 19 грудня команда українця вдома прийме Марітіму у чемпіонаті Португалії.
  • У сезоні-2021/2022 Яремчук відіграв за "орлів" 20 матчів, у яких забив 5 голів та віддав 4 асисти.