Гонсалу Рамуш в цьому сезоні зіграв у тьох офіційних матчах за Бенфіку. І в цих іграх виходив на поле з перших хвилин. У першій же грі – матчі кваліфікації Ліги чемпіонів проти Мідтьюлланна – він оформив хет-трик. А у двох наступних матчах відзначився результативними пасами в кожному.

Варте уваги За наших воїнів, – Циганков зворушливо присвятив свій переможний гол Україні

Відтак гравець привернув до себе увагу англійських клубів. За даними журналіста Ніколо Скіри, Вулверхемптон та Ньюкасл вже розпочали перемовини з Бенфікою щодо трансферу футболіста.

Портал Transfermarkt оцінює 21-річного нападника в 14 мільйонів євро. Однак навряд чи за таку суму керівництво Бенфіки погодиться відпускати гравця. Португальскі журналісти вказують на те, що мова йде про трансфер в 30 мільйонів євро.

Рамуш ще в минулому сезоні чимало забивав за Бенфіку. За 29 матчів в чемпіонаті Португалії він забив сім разів. Ще одного разу він відзначився і в Лізі чемпіонів – у ворота Ліверпуля у чвертьфіналі на "Енфілд роуд".

Саме Рамуш став конкурентом для українця Романа Яремчука в цьому сезоні, коли клуб продав Дарвіна Нуньєза в Ліверпуль. У всіх трьох матчах в цьому сезоні Яремчук виходив на заміну замість Рамуша. Відтак якщо Бенфіка вирішить продати Рамуша, то українець позбудеться чергового конкурента за місце в стартовому складі.

Водночас Бенфіка є суперником Динамо у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. В матчах між командами визначатиметься, хто зіграє в груповому етапі турніру. Перший матч буде домашнім для Динамо та відбудеться у Лодзі (Польща) у середу, 17 серпня. Розпочнеться гра о 22:00 за київським часом (21:00 за місцевим). Матч-відповідь відбудеться у вівторок, 23 серпня, на "Ештадіу ду Бенфіка". Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом (20:00 за місцевим).