Матч Бенфіка – Динамо розпочнеться о 22:00. Саме в цьому матчі й визначиться, яка команда вийде до групового етапу Ліги чемпіонів, а яка вилетить до Ліги Європи.

До теми Динамо прагне реваншу на шляху до групового раунду ЛЧ: прогноз на матч проти Бенфіки

Перший матч, який був домашнім для Динамо, закінчився з рахунком 0:2 на користь португальського клубу. Тим самим Динамо продовжило невдалу для себе статистику – в шостому поспіль матчі не може ні обіграти, ні забити Бенфіці.

На гру до Лісабона відправилися 26 гравців, у тому числі Сергій Сидорчук та Денис Гармаш, які пропускали перший матч через дискваліфікацію. Однак в Лісабоні не зіграють Віктор Циганков та Денис Попов. Обоє гравців отримали травми. Хоча до Португалії вони полетіли.

Стартові склади

• Динамо: Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Вівчаренко, Сидорчук, Шапаренко, Караваєв, Шепелєв, Буяльський, Бєсєдін.
    Запасні: Нещерет, Бойко, Боль, Бурда, Ванат, Яцик, Гармаш, Кравченко, Тимчик, Царенко, Дубінчак, Антюх.
  • Бенфіка: Влаходімос, Жилберто, Отаменді, Морато, Грімальдо, Енцо Фернандес, Флорентіну, Давід Нерес, Жоау Маріу, Рафа Сілва, Гонсалу Рамуш.
    Запасні: Елтон Лейте, Вертонген, Ба, Яремчук, Діогу Гонсалвеш, Шікінью, Рістич, Вайгль, Муса, Енріке Араужу, Паулу Бернарду, Антоніу Сілва.

В Динамо варто відзначити декілька важливих змін. Вихід з перших хвилин Караваєва зрозумілий, адже травмований Циганков. Натомість на лівому фланзі оборони вийде Вівчаренко, який замінить Дубінчака.

До слова, Вівчаренко вже має у своєму активі гол та результативний пас у кваліфікації ЛЧ. На рахунку Караваєва – два голи та асист. Саме з пасу Вівчаренка Караваєв забив гол у ворота Фенербахче, який і приніс перемогу в другому матчі між командами.

Онлайн-трансляція матчу Бенфіка – Динамо

Команди виходять на поле.

Стадіон переповнений. 65 тисяч глядачів на трибунах. Шалена підтримка.

1'. Матч розпочався.

3'. Поки без гострих моментів. Динамо не може вийти зі своєї половини полі. Але в захисті кияни грають компактно.

4'. Рафа Сілва зумів проштовхнути м'яч в бік воріт Динамо з воротарського майданчика. Але повз ворота.

​6'. Динамо хотіло провести атаку лівим флангом. Але дійшовши до кута поля, далі продовжити атаку не було як.

7'. Динамо заробило право на штрафний. Біля м'яча – Шапаренко. До воріт було метрів 30, і майже по центру. Шапаренко влучив у стінку з гравців.

9'. Бенфіка заробила право на кутовий. Розіграли. Без удару.

10'. Господарі поля тиснуть. Постійні навіси. Черговий кутовий.

Після 10 хвилин гри – володіння м'ячем 66% на 34%.

12'. Сейв від Бущана! Після подачі з кутового головою пробивав Отаменді. Голкіпер киян у стрибку відбив м'яч, який летів у кут воріт. Тут варто відзначити, що боротьбу Отаменді виграв в Бєсєдіна.

15'. Черговий кутовий для Бенфіки. Вже п'ятий в цьому матчі.

17'. Жахлива помилка в атаці. Караваєв отримав пас на хід по флангу. В боротьбі з суперником віддав пас назад на Шапаренка. Той вирішив перевести м'яч на інший фланг, де було одразу двоє вільних партнерів. Але відправив м'яч якраз між ними. Момент для загострення було втрачено.

18'. Небезпечний штрафний для Бенфіки. Пробивав Грімальдо. Він перекинув стінку з гравців, і м'яч зачепив штангу. Але із зовнішньої сторони. Бущан лише поглядом проводив м'яч.

21'. Чимало гравців обох команд було у штрафному киян. Захисники Динамо ніяк не могли вибити м'яч. Дійшло до того, що Нерес пробивав у падінні через себе. Але Бущан у стрибку відбив м'яч.

27'. Динамо пропускає гол. Отаменді. Після розіграшу кутового.

31'. І знову Динамо не знає що робити, коли по флангу доходить до кінця поля. Доводиться вертати м'яч, і аж до своєї половини поля.

37'. Фернандес грубо зіграв у підкаті проти Буяльського. Півзахиснику Динамо надають допомогу медики на полі.

40'. 2:0. Дежавю. Бенфіка забиває другий гол після невдалого пасу у штрафний майданчик від захисника. Цього разу Сирота невдало віддав пас назад, Рафа Сілва його перехопив та в дотик пробив повз Бущана.

42'. 3:0. Розгром. Бенфіка вийшла у швидку атаку. Пас від Рамуша за спину Рафі Сілві. Але м'яч долетів до Нереса, і той пробив під дальню штангу.

45'. Динамо отримало право на штрафний. Але нічим путнім це не закінчилося. Після навісу у штрафний майданчик, пробити так і не вдалося.

45+1. Кінець першого тайму. Рахунок 3:0. Тепер Динамо треба забивати 5 голів, щоб хоча б перевести матч в овертайм.

46'. Другий тайм розпочався.

47'. Падіння у штрафному Динамо. Рамуш та Рафа Сілва зіштовхнулися головами. Зупинка в грі. Медики надають допомогу.

52'. Рамуш покинув поле. В нього з голови й далі тече кров. Замість нього вийшов Муса. Натомість Рафа Сіла продовжить гру, але з перев'язаною головою.

55'. Черговий удар від господарів поля – пробивав Нерес. Бущан впевнено впіймав м'яч.

62'. Сидорчук помітив, що воротар вийшов далеко з воріт. Тому наважився на удар зі своєї половини поля. Але у ворота влетів Влаходімос, а не м'яч – той пролетів над перекладиною.

64'. Перша заміна в Динамо. Одразу подвійна – Дубінчак вийшов замість Вівчаренка, а Бєсєдін уступив місце на полі Ванату.

65'. І знову швидкий контрвипад Бенфіки. Фернандес пробивав по центру здалеку – вище.

70'. В Бенфіки одразу потрійна заміна. З поля пішли Рафа Сілва, Флорентіну та Нерес. Вийшли Енріке Араужу, Вайгль та Діогу Гонсалвеш. Роман Яремчук поки залишається на лаві для запасних.

71'. Один з моментів, коли Динамо могло хоча б пробити по воротах Бенфіки. Буяльський навіть з м'ячем у штрафному був, але почав шукати момент для удару, і в нього відібрали м'яч.

79'. Знову удар по воротах Бущана. Голкіпер таки відбив м'яч.

82'. Жовта картка для Шапаренка. Це перше попередження в цьому матчі.

84'. Фернандес завдавав удару у штрафному майданчику. Але Бущан зреагував.

85'. Муса отримав жовту картку.

87'. Удар відчаю. Динамо виходило в атаку. М'яч перевели на правий фланг, де Караваєв намагався в дотик прострелити. Але простріл заблокували. М'яч відлетів до Сидорчука, який вирішив пробити в дотик. Потужно, але мимо.

87'. Тимчик та Царенко вийшли на заміну замість Караваєва та Шепелєва відповідно.

89'. Перший кутовий в матчі для Динамо.

90'. Остання заміна в Бенфіки – Паулу Бернарду вийшов замість Фернандеса.

90+2. І знову Бущан врятував Динамо від пропущеного голу.

90+3. На останні секунди гри в Динамо на поле вийшов Яцик. Він замінив Буяльського.