У понеділок, 17 червня, на Євро-2024 пройдуть матчі першого туру в групі Е. Після гри між Румунією та Україною розпочнеться зустріч наших конкурентів по групі – Словаччини та Бельгії, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Майбутні суперники України

Бельгійці підійшли до турніру в розбалансованому складі. Атакувальний потенціал "червоних дияволів" вражає, у Доменіко Тедеско є дуже великий вибір гравців у півзахисті та нападі. Лідерами цих ланок є Де Брюйне та Лукаку.

Натомість захист команди викликає певні сумніви. Вертонгена та Алдервейрельда замінюють поки не дуже досвідчені футболісти. А воротарська ланка відверто просідає через сварку між тренером та Тібо Куртуа.

Через це Тедеско відмовився від, можливо, найкращого воротаря світу. До того ж, травми зазнали досвідчені Теат, Вертонген та Меньє, а участь Вітцеля під питанням. Тому оборона бельгійців тому буде молодою.

Словаччина ж навпаки виглядає доволі збалансованою командою, хоч і кадровою нижче класом за Бельгію. У наших сусідів є лідери в кожній із лінії, а тренером є італієць Кальцона, який навчив словаків тактики та дисципліни.

До того ж, збірна Словаччини підійшла до Євро без кадрових втрат, а у відборі впевнено вийшла з другого місця у непростій групі. Оскільки у другому турі підопічні Кальцони гратимуть з Україною, наша команда може сподіватися, що перший тур вплине кадрово на словаків.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Бельгія – Словаччина користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Бельгія – Словаччина. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

БЕЛЬГІЯ – СЛОВАЧЧИНА 0:1

Гол: Шранц, 7.

БЕЛЬГІЯ: Кастельс – Кастань, Фаес, Дебаст, Карраско – Онана, Мангала – Троссар, Де Брюйне, Доку – Лукаку.

СЛОВАЧЧИНА: Дубравка – Пекарик, Вавро, Шкріньяр, Ганцко – Куцка, Лоботка, Дуда – Шранц, Боженик, Гараслін.

Відеоогляд матчу

Турнірна таблиця групи Е

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Ще один несподіваний результат у групі Е. Словаччина сенсаційно виграє у Бельгії та наздоганяє у таблиці Румунію. Саме із командою Кальцони свій наступний матч проведе Україна.

90+5 хвилина

Заміна від Словаччини. Оберт вийшов замість Дуди.

90+4 хвилина

Дубравка забрав м'яч після класного удару Де Брюйне.

90+3 хвилина

Опенда відгукнувся на розрізаючий пас від Лукаку, але Луї випередив Дубравка.

90 хвилина

Суддя додав аж 7 хвилин.

87 хвилина

Як же не везе Бельгії! Опенда випередив Вавро та віддав на Лукаку, який розстріляв ворота Дубравки. Проте Луї на фланзі підіграв собі рукою, тому після VAR суддя скасував гол.

85 хвилина

Лукебакіо одразу ж наступив на ногу словаку та отримав попередження.

84 хвилина

Дві заміни від Тедеско. На полі вийшли Лукебакіо та Опенда, відпочивати пішли Карраско та Доку.

81 хвилина

Дюріш змінює Шранца.

78 хвилина

Небезпечний момент від Стрелеца. Форвард п'ятою пробивав, але Кастельс встиг зреагувати.

75 хвилина

Тілеманс одразу отримує попередження за грубу гру.

74 хвилина

Тілеманс замінив Троссара.

73 хвилина

Де Брюйне намагається розрізати пасами захист Словаччини. Проте м'яч до форвардів не доходить.

69 хвилина

Заміни у Словаччини. Боженик та Гараслін поступаються місцем на полі Суслову та Стрелецу.

63 хвилина

Як же Бельгії не щастить! Бакайоко був перед воротами з м'ячем, але під його удар з 5-6 метрів кинувся Ганцко.

60 хвилина

Дубравка знову рятує словаків після потужного удару від Троссара.

58 хвилина

Заміна від Тедеско. Бакайоко вийшов замість Мангала.

56 хвилина

Лукаку забив після скидки Онана, але у Ромелу був офсайд.

55 хвилина

Воротарі сьогодні на висоті. Дубравка відбиває удар Лукаку з близької відстані.

54 хвилина

Потужний, але неточний дальній удар від Вавро.

49 хвилина

Гараслін завдав небезпечного удару з меж карного майданчика. М'яч пролетів поруч зі стійкою.

Початок другого тайму

Команди знову на полі. Поїхали далі!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва у матчі. Словаччина грамотно грає проти Бельгії та веде в один м'яч.

45+1 хвилина

Шранц замкнув подачу Куцки, але пробив вище воріт.

45 хвилина

Рефері додав дві хвилини.

43 хвилина

Який шанс у Лукаку! Ромелу вивели сам на сам із Дубравкою, проте нападник невдало обробив м'яч та пробив повз.

42 хвилина

Шранц зірвав контратаку Бельгії фолом на Карраско та заробив жовту картку.

40 хвилина

Крутий сейв від Кастельса! Гараслін від душі приклався до удару злету після подачі Куцки. Кун у суперстрибку відбив м'яч.

37 хвилина

Онана пробив головою після подачі з кутового. Дубравка на місці.

33 хвилина

Боженик з розвороту пробив з-за меж карного майданчика. Кастельс на місці.

30 хвилина

Мангала врізав ззаду по ногах Гарасліна та отримав жовту картку.

26 хвилина

Захисники словаків не пустили Доку у карний майданчик.

21 хвилина

Який момент у Троссара! Дубравка на рівному місці подарував м'яч Леандро і той вистрілив вище порожніх воріт.

17 хвилина

Удар Доку прийняла на себе голова Шкріньяра.

15 хвилина

Бельгія забрала м'яч під свій контроль, але словаки вже зробили необхідне для себе на старті. Команда Кальцони гратиме на контратаках.

11 хвилина

Непогана контратака Бельгії завершилась неточним пасом на Лукаку.

7 хвилина

ГООООЛ. Словаччина несподівано виходить вперед. Онана грубо помилився біля свого майданчика. Боженик скинув під удар Гарасліна, його постріл парирував Кастельс. Але на добиванні вдало зіграв Шранц, 0:1

Відео голу:

5 хвилина

Дубравка знову на висоті. Мартін забрав м'яч після подачі Троссара.

3 хвилина

Божевільний момент у Лукаку! Доку та Де Брюйне вивели Ромелу на ударну позицію в 3-4 метрах перед воротами Дубравки, але кіпер словаків виконав неймовірний сейв.

Початок матчу

Гра суперників України по групі стартувала. Поїхали!

Команди вже вийшли на поле у Гельзенкірхені.

Головні сподівання словаків у захисті покладаються на Мілана Шкріньяра.

Кевін Де Брюйне – головна зірка Бельгії.

Історія зустрічей

Бельгія та Словаччина відіграли лише три очних матчі. Всі – товариські. Одну перемогу святкували "червоні дияволи", ще у двох зустрічах словаки відстоювали нічию.