Адже він мав бути поряд зі спортсменкою та налаштовувати її на результат. Таку думку в ефірі 24 каналу висловив олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби Жан Беленюк.

До теми Українка Килипко зі сльозами на очах поскаржилася на відсутність свого тренера на Олімпіаді

Беленюк: Найімовірніше, на Олімпіаду повезли когось іншого замість тренера Килипко

За його словами, необхідно дізнатися, чому легкоатлетка показала високий 5 результат, але її тренер не був допущений до змагань. Найімовірніше, на Олімпіаду-2020 в Токіо повезли іншу людину замість нього.

"Я вважаю, що це нонсенс. Я не уявляю, як показувати високі результати, коли людина, яка з тобою проходила весь цей шлях, перебуває невідомо де. З цим треба розбиратися. І питати, чому вийшло саме так", – наголосив Беленюк.

Борець також відзначив, що Україна перебуває в десятці країн, яка має найвищі виплати спортсменам за олімпійські медалі:

  • за "золото" – 125 тисяч доларів;
  • за "срібло" – 80 тисяч доларів;
  • за "бронзу" – 55 титсяч доларів.

До того ж влада докладає всіх зусиль, аби спортсмени, які показують високі результати на чемпіонатах Європи й світу, отримували президентську стипендію. І в такий спосіб їх мотивують до результатів.

Якщо буквально 2 роки тому олімпійський чемпіон отримував 15 тисяч гривень на місяць президентської стипендії, наразі він буде отримуватиме більше ніж 32 тисячі,
– повідомив Беленюк.

І додав, що на цьому не збирається зупинятися. Адже ще треба будувати інфраструктурні об'єкти для тренування в кращих умовах. До того ж Україна на Олімпійських іграх у Токіо отримала більше медалей, ніж у Ріо в 2016 році. " Я думаю, що це позитивний сигнал. Треба підтримувати цю тенденцію, розвивати й далі", – підсумував олімпійський чемпіон.

Беленюк прокоментував новий олімпійський скандал: відео

Легкоатлетка Килипко поскаржилася на відсутність тренера: деталі

  • Стрибунка з жердиною Марина Килипко на Олімпійських іграх у Токіо посіла 5 місце у фінальних змаганнях. Вона подолала висоту в 4,5 метра.
  • Коментуючи результат, легкоатлетка розплакалась, адже на змаганнях вона перебувала без свого тренера. Мовляв, якби поряд був наставник, вона могла б посісти значно вище місце.
  • "Я просила, говорила, що мені потрібен тренер. Мені обіцяли, що рішення буде прийнято згодом. Я не розумію, чому так відбувається в нашій країні", – заявила вона.