Беленюк вважає, що спортивні функціонери в Україні мають зробити все, щоб борець Семен Новіков залишився виступати під українським прапором.

Про головне Це все чутки, – український борець Новіков спростував інформацію щодо зміни громадянства

Не можна розкидатися спортсменами, які вже показали значний результат і мають потенціал його розвивати. Робити такі подарунки іншим країнам – не в наших інтересах. Україна вже вклала у Семена значні ресурси. Федерація та Міністерство спорту мають зробити все, щоб він залишився. Погано, коли спортсмени взагалі думають про те, щоби покинути збірну,
– заявив Жан.

Ця історія стала для Беленюка несподіванкою. Він вже поспілкувався з головним тренером збірної Володимиром Шацьким та в.о. президента асоціації Юрієм Копитком, які зацікавлені в тому, щоб Семен залишився.

"Знаю, у нього зараз непростий етап: така сама травма плеча, як і перед Олімпіадою. Його прооперували. Можливо, це психологічно впливає та демотивує. Новіков – сильний спортсмен, який може багато зробити для української греко-римської боротьби. Його потрібно вислухати та зрозуміти, в чому річ", – підсумував борець-депутат.

Що відомо про Семена Новікова

  • Харків'янин став чемпіоном Європи у 2020 році, на турнірі Семен заміняв Беленюка, який розпочав політичну кар'єру.
  • Також Новіков перший в історії України дворазовий чемпіон світу у віці до 23 років.
  • У 2021-му Новіков здобув перемоги на міжнародному турнірі з боротьби, що відбувся в Україні, а також на турнірі у Польщі.