Бех-Романчук: Зробила все, що можливо від мене

Однією з претенденток на медалі була Марина Бех-Романчук. До того ж вона була фавориткою відразу у двох категоріях: потрійному стрибку та стрибку у довжину.

Проте в обох дисциплінах у фіналі показати свої найкращі спроби українка не змогла. У потрійному стрибку Марина фінішувала 11-ю, а в стрибках у довжину – 8-ю.

Зробила все, що можливо від мене. На жаль, це лише 6.82, але такий результат і в принципі така позиція. Якось так. На даному етапі у мене позитивних вражень від цих змагань немає. Але як вийшло, в принципі, так вийшло. Готуємось надалі, ще сезон не закінчено,
– сказала легкоатлетка.

У фіналі стрибків у довжину Бех-Романчук виконала шість стрибків, чотири з яких – заступи. У потрійному стрибку найкращий стрибок Марини теж не було зараховано через заступ в 1.1 сантиметра.

"Якби я знала, що робити з тими заступами, то давно вже вирішила б цю проблему", – заявила українка.

Медалі України на ЧС-2022 у США

• На турнірі Україна здобула дві нагороди. Бронзову медаль виборов Андрій Проценко у стрибках у висоту. Спортсмен на власному прикладі показав незламність українського народу та жагу до перемоги. Він декілька місяців прожив в окупації.
  • Спортсмен довго вагався виїжджати з рідної Херсонщини, оскільки його лякали моторошні історії про окупантів.
  • Ярослава Магучіх – віцечемпіонка світу зі стрибків у висоту! У фіналі змагань Магучіх показала результат 2,02 метри.