Бех-Романчук: Я просто хочу додому

Титулована спортсменка наголосила, що її життя вже ніколи не буде таким, як раніше. Війна значно вплинула на неї.

Читайте також Вам ніколи не зрозуміти нас, – Бех-Романчук жорстко розкритикувала російську легкоатлетку

Думаю, моє життя ніколи не буде таким, як раніше, тому що все змінилося. Я бачу війну. Раніше я її бачила лише у кіно чи, можливо, чула про неї від дідуся та інших людей. Зараз вся Україна бачить війну, смерті. Ми знаємо, що хочемо бути вільними. Ми знаємо про свободу, адже хочемо жити,
– сказала Марина.

Бех-Романчук наголосила, що найбільше їй хочеться зараз – це повернутися додому.

"Я хочу побачити своїх батьків, хочу на мій стадіон, хочу спати у своєму ліжку. Я втомилась від змін місць для тренувань, змін готелів. У мене 2 валізи, з якими я постійно подорожую. Я просто хочу додому", – додала легкоатлетка.

Невдача Бех-Романчук на ЧС-2022

  • В американському Юджині 15 липня стартував чемпіонат світу з легкої атлетики-2022.
  • Марина Бех-Романчук пробилася до фіналу у потрійному стрибку. 27-річна відібралася з другим результатом у кваліфікації (14.54 метрів).
  • Утім, безпосередньо у фіналі Бех-Романчук не змогла поборотися за нагороди. Її найкращим стрибком став результат 13.91 метри, вона вибула після трьох стрибків – 11-е місце.
  • Бех-Романчук також змагатиметься на чемпіонаті світу в стрибках у довжину. Кваліфікація відбудеться 23 липня, фінал – у ніч проти понеділка, 25 липня.
  • У своїй кар'єрі Бех-Романчук проводить перший повноцінний сезон саме в потрійному стрибку. Її основна спеціалізація – стрибок у довжину.