Вердер – Баєр 1:4

Голи: Гебре Селассіє, 30 – Хаверц, 28, 33, Вайзер, 61, Демірбай, 78

Дивіться також "Баварія" з труднощами перемогла "Уніон Берлін": відео

Підопічні Петера Боша краще увійшли в гру і контролювали ситуацію, пише 24 канал. На 28 хвилині рахунок у грі відкрив талановитий Кай Хаверц.

Хавбек, який у грі виконував роль форварда, ударом головою замкнув розкішний навіс Діабі.

"Музики" відповіли дуже швидко. Через дві хвилини Гебре Селассіє замкнув ногою навіс з кутового – 1:1.

На цьому голи в першому таймі не закінчилися. Через три хвилини після голу "Вердера" гості знову вийшли вперед.

Після навісу зі штрафного від Демірбая дубль оформив Хаверц. Хавбек ударом головою застав зненацька Павленку.

До речі Дортмундська "Боруссія" у першому матчі після паузи розтрощила "Шальке" у дербі: відео

По перерві підопічні Флоріана Кофельдта мали обмаль нагод, щоб зрівняти рахунок. Натомість реалізація не підвела "фармацевтів".

На 61 хвилині вдало у штрафному "Вердера" опинився Вайзер. Ексгравець "Баварії" зіграв на випередження у штрафному та головою замкнув навіс.

Окрасою матчу стала остання гольова комбінація. Беларабі віддав приховану передачу на Демірбая і вивів того віч-на-віч з голкіпером.

Лідер "Баєра" не схибив і встановив підсумковий рахунок 1:4.

Завдяки перемозі "Баєр" наблизився до групи лідерів. Тепер різниця між леверкузенцями і "Баварією" складає 8 очок, 4 бали "Баєр" програє "Боруссії" Дортмунд, яка на другій сходинці.

Натомість "Вердер" продовжує перебувати на 17 місці і ризикує вперше за 40 років вилетіти в другу Бундеслігу.

Вердер – Баєр відеоогляд матчу (*відео доступне за посиланням)