Вже з перших секунд Садіо Мане повів Баварію уперед. Стартова активність принесла свій результат – 1:0 завдяки голу Джамала Мусіали, пише 24 канал.

​Дивіться також Дірявий захист без Миколенка: Евертон зганьбився у Кубку ліги – відеоогляд матчу

Шість голів від Баварії та проблеми Мане

Вердер швидко зрівняв рахунок у матчі 1:1.

На 15-й хвилині Мане присів на футбольне поле, тримаючись за коліно. Сенегальський вінгер спробував продовжити гру, але не зміг.

Вже через п'ять хвилин Юліан Нагельсманн був змушений посадити свого лідера на лаву запасних. Замість нього на полі з'явився Лерой Сане.

Після чого п'ять м'ячів влетіло у ворота Вердера. Баварія розгромила суперника з рахунком 6:1. Мюнхенці зміцнили своє лідерство у турнірній таблиці Бундесліги – 31 бал проти 27-ми у другого Фрайбурга. Але суперник ще не зіграв свого поєдинку 14-го туру.

Мане отримав травму за 11 днів до початку чемпіонату світу-2022. За інформацією L'Equipe, пошкодження Садіо виявилось серйозним. У сенегальця проблеми із сухожиллям, яке не дозволить лідеру Баварії та збірної Сенегалу вийти на футбольне поле протягом декількох наступних тижнів.

Це може означати, що Мане стане ще одним футболістом, який пропустить ЧС-2022. 11 листопада тренерський штаб збірної Сенегалу оголосить заявку, яка поїде у Катар.

Нагадаємо, що у груповому раунді національна команда Садіо зіграє проти господаря турніру Катару, Нідерландів та Еквадору.