Карантин у Баварії

Не всі футболісти Баварії зробили щеплення від коронавірусу. найбільш відомий серед них Йозуа Кімміх, який заявив, що покине буде вакцинуватися (хоча активно підтримував боротьбу з коронавірусом). Відтак він був змушений що три дні здавати ПЛР-тест.

Варте уваги Динамо – Баварія це класика футболу: три легендарні історії протистояння

Але і це не вберегло його, коли позитивний тест на коронавірус виявили в захисника Нікласа Зюле. Сталося це, коли він прибув в розташування збірної Німеччини. Відтак його відправили на самоізоляцію. А разом з ним і ще декількох гравців Баварії – Сержа Гнабрі, Йозуа Кімміха та Джамала Мусіалу. Всі вони були як контактні особи. І не зіграли в матчах за Баварію. Паралельно у збірній Хорватії позитивний тес на коронавірус виявився у ще одного гравця мюнхенського клубу Йосипа Станішича.

В п'ятницю, 19 листопада, Баварія зіграла матч чемпіонату Німеччини, де неочікувано поступилася Аугсбургу на виїзді. Зюле, Станішич та Кімміх цей матч пропускали через карантин. Гнабрі зіграв з перших хвилин, а Мусіала вийшов на заміну.

Та після цього матчу кількість гравців, які відправилися на карантин, в Баварії значно зросла – до семи осіб. Це все ті ж Зюле, Станішич та Кімміх, а також Гнабрі та Мусіала, до яких додалися Ерік-Максим Чупо-Мотінг та Мікаель Кюїзанс. Ці гравці не відправилися до Києва на матч Ліги чемпіонів проти Динамо, який відбудеться у вівторок, 22 листопада.

До теми Динамо спробує відібрати очки у знекровленої Баварії: прогноз на матч Ліги чемпіонів

Гравці без зарплати

Така ситуація в клубі розгнівила керівництво. Тож там всерйоз розглядають варіант, що невакцинованим гравцям не будуть платити зарплату, поки вони перебувають на карантині.

За даним журналістів, це питання вже обговорили з футболістами. І вони залишилися дуже незадоволеними такою перспективою. Для прикладу, Кімміх через це втратить 768 тисяч євро (його річна зарплата становить 20 мільйонів євро).