Баварія – Барселона 2:0

Голи: Павар, 32, Шупо-Мотінг, 72

Цей поєдинок не мав важливого значення з огляду на турнірну таблицю. Ще до очного протистояння обидві команди гарантували собі плей-офф Ліги чемпіонів, пише 24 канал.

На початку матчу Баварія отримала право на штрафний. Стандарт взявся виконувати Кімміх, але пробив прямо по центру воріт, де перебував голкіпер Інтера.

М'яч після подачі з кутового полетів під удар Бареллі – Ульрайх показав дива реакції.

Кімміх протягом першого тайму декілька разів пристрілювався, але все безрезультатно.

На 27-й хвилині Лаутаро впритул розстрілював володіння Баварії після розкішного пострілу. Вбивчий момент змарнував Мартінес.

За 5 хвилин господарі розмочили нулі на табло. Кутовий приніс потрібний результат. Кімміх подав прямо на голову Павара. Бенжамен вивів Баварію уперед – 1:0.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги у рахунку 1:0.

Матч під повним контролем Баварії

Після відпочинку обидві команди створили небезпечні моменти. Але до гола привела атака на 72-й хвилині від Баварії.

Шупо-Мотінг отримав передачу перед лінію штрафного майданчику Інтера. Нападник без вагань зупинив та потужно пробив у дев'ятку воріт. Онана просто не мав шансів, щоб потягнути цей постріл – 2:0.

На цьому мюнхенці не зупинились. Гнабрі гостро прострілював впритул до воріт. Баварія дивом не зробила рахунок 3:0.

Інтер відповів ударом вище воріт від Джеко.

Баварія легко переграла Інтер. Мюнхенці набрали максимум очок за груповий раунд – 18 із 18 можливих балів.

Баварія – Інтер: відеоогляд матчу