Кан: Ми досягли домовленості з Барселоною

У Баварії спочатку неохоче сприйняли бажання Левандовского піти з команди, але Кан пояснив таку позицію тим, що керівництво діє в інтересах клубу і намагається досягти найбільшої вигоди.

Читайте також Хочу більше емоцій у своєму житті, – Левандовський пояснив, чому вирішив покинути Баварію

"Словом "Баста" потрібно завершувати будь-яку дискусію. Це те, чого ми хотіли відразу. Два місяці тому у нас не було ні пропозиції щодо Левандовського, ні альтернативи. Відтоді ситуація значно змінилася.

Барселона нарешті запропонувала ціну, яка зробила продаж Левандовського розумним для нас. Крім того, останнім часом ми досягли великих успіхів на трансферному ринку. В особі Садьйо Мане ми придбали гравця світового класу. Ми досягли домовленості з Барселоною, але поки лише усної. Робота над угодою ще триває.

Ми завжди тримали кермо, завжди діяли з позиції сили. Зрештою, ми вирішили, що найкраще дати Роберту дозвіл на трансфер. Ми продовжимо добре жити і з цим", – сказав директор клубу.

Форвард попрощався з колегами

  • Левандовський прибув на своє останнє тренування в складі німецької команди. Як повідомляє інсайдер Фабріціо Романо, поляк попрощався з партнерами перед переходом у Барселону.
  • Журналіст повідомив, що "блауграна" заплатить за нападника 45 мільйонів євро (+5 мільйонів бонусами). Контракт буде розрахований на три роки.
  • Левандовський перебуває у Баварії з 2014-го року – тоді він приєднався до мюнхенців на правах вільного агента. Загалом на його рахунку 344 голи і 72 асисти у 375-ти матчах за мюнхенців.
  • Аналітичний портал Transfermarkt оцінює 33-річного поляка в 45 мільйонів євро.