Перший асист українця

Український футболіст Андрій Бацула вийшов у стартовому складі мінського Динамо. Українець провів на футбольному полі весь матч та у середині другого тайму відзначився результативною дією.

Це варто побачити Український нападник Фаворов забив гол-шедевр в Угорщині: відео

На 63-й хвилині захисник з України підключився до атаки, майстерно прибрав опікуна та віддав зрячу передачу на Сергія Кисляка, який забив третій гол у ворота господарів. У кінці поєдинку Андрій записав у свій пасив жовту картку.

• Для Бацули цей асист став перший у новому сезоні за 6 матчів. Український захисник виступає за мінське Динамо з кінця січня 2021 року. До цього Андрій виступав у бельгійському Кортрейку.
  • Контракт футболіста з білорусами розрахований до 31 грудня 2021 року.

У підсумку – 1:3 перемога Динамо. Після цієї звитяги клуб українця йде на 4 місці, у його активі 11 очок. Їх суперник Мінськ із 8 пунктами розташовується на 8 позиції.