Несподіваний обмін

Детройт обміняв українського баскетболіста Святослава Михайлюка і пік другого раунду драфту-2027 в Оклахома-Сіті Тандер на атакувального захисника Хаміду Діалло. Останній у 2019 році став переможцем слем-данків.

Читайте також Українець Михайлюк встановив рекорд кар'єри в матчі НБА: відео

У клубі бачать потенціал у цьому баскетболісті, який добре впишеться у перебудову складу. Вже цього літа 22-річний Діалло стане вільним агентом, а цей сезон є одним з найкращих у його кар'єрі. Баскетболіст стабільно набирає 11,9 очка і робить 5,4 підбирання у середньому за матч.

23-річний Михайлюк, який грав за Детройт з сезону-2018/2019, у цьому сезоні показує доволі непогані показники – 6,9 очка, 2,1 підбирання і 1,6 асисти за матч. В українського захисника завершується контракт, баскетболіст заробить 1,7 мільйона доларів у поточному сезоні.

  • У своєму останньому матчі Святослав віддав 8 результативних передач, набрав 11 очок (1/1 двоочкових, 3/10 триочкових), зробив 4 підбирання, 2 перехоплення, 2 фоли і 1 втрату. Завдяки такій грі Михайлюк встановив особистий рекорд за кількістю асистів за матч в НБА.