Донецький Шахтар на чолі з новим головним тренером Маріно Пушичем зазнав поразки в матчі Ліги Чемпіонів проти Барселони (1:2). "Гірники" не зуміли скористатися складною кадровою ситуацією "блаугранас", через яку поєдинок пропускали лідери каталонців.

До теми За кілька днів у команди було три тренери: Пушич знайшов виправдання поразці Шахтаря

Тренування з підвищеною відповідальністю

Головний тренер Карпат Мирон Маркевич прокоментував поразку "гірників". На його думку, Шахтар зобов’язаний був перемагати резервістів Барселони.

"На гру проти Шахтаря Хаві випустив половину складу резервістів. Грав, м’яко кажучи, не основний склад. Без Левандовського і ще як мінімум трьох-чотирьох гравців основи.

Я дивлюся багато матчів Барселони в чемпіонаті Іспанії, це ж геть інший рівень у порівнянні з тим, що ми бачили в грі проти гірників. Для Барселони гра проти Шахтаря була мов тренування з підвищеною відповідальністю", – резюмував Маркевич.

Зазначимо, що у матчі проти Шахтаря Хаві не міг розраховувати одразу на сім виконавців. Через травми Сержі Роберто, Жюль Кунде, Френкі де Йонг, Педрі, Рафінья та Роберт Левандовський спостерігали за грою з глядацьких трибун. Також пропускав матч дискваліфікований Гаві.