Барселона залишилась без тренера

Результати Барселони у цьому сезоні змусили керівництв клубу робити кадрові зміни на тренерському містку команди. Виїзний матч із Райо Вальєкано став останнім для Рональда Кумана на посаді головного тренера каталонців.

Більше про матч Без перемог і забитих голів: Барселона зазнала чергового фіаско в Іспанії – відео

• Барселона мінімально програла Райо Вальєкано на виїзді – 1:0. Єдиний гол у зустрічі на 30-й хвилині забив Радамель Фалькао. Його результативний удар став фатальним для Кумана.

Нідерландський фахівець попрощається з командою 28 жовтня. Іспанський гранд вдячний наставнику за зроблену роботу та побажав йому усього найкращого у новому клубі.

Відзначимо, що команда залишилась без тренера за тиждень до матчу Ліги чемпіонів проти Динамо (2 листопада).

Кар'єра Кумана у Барселоні

Нідерландський тренер очолив Барселону у серпні 2020 року. За цей період команда провела під його керівництвом 67 поєдинків.

У новому сезоні-2021/2022 каталонський клуб зіграв 13 матчів в усіх турнірах, у яких святкувала лише 5 перемог, тричі зустрічі завершувались внічию. Ще 5 поєдинків завершувались поразкою для Барселони.

• Клуб після 10-ти зіграних матчів йде аж на 9-й позиції у турнірній таблиці Ла Ліги, у його активі 15 очок.
  • Щодо Ліги чемпіонів, то після трьох турів групового раунду команда з 3 пунктами йде на третьому місці, випереджаючи лише київське Динамо.