Найкращий гол цілого сезону в Австралії

Перша частина зустрічі закономірна закінчилась перемогою господарів із рахунком 2:0. По перерві гості відквитали один гол із пенальті, повідомляє 24 канал.

Дивіться також Футболістка Ліверпуля оформила унікальний хет-трик у власні ворота: відеоогляд

Вже на 68-й хвилині футболісти Вестерн Юнайтед знову зробили різницю голів до двох. У штрафний суперника прибіг лівий захисник Бенджамін Гаруччіо, який "ударом скорпіона" замкнув передачу з флангу (пробив у падінні п'яткою).

Відео голу Гаруччіо

Відзначимо, що це був другий гол оборонця у цьому матчі – дубль. Це перші м'ячі Гаруччіо у цьому сезоні, також у його актив одна результативна передача за 10 зіграних поєдинків.

До слова, матч закінчився перемогою Вестерн Юнайтед – 3:2. Клуб із 23 очками продовжує очолювати таблицю чемпіонату Австралії.

Що відомо про Бенджаміна Гаруччіо

• 26-рінчий футболіст, який виступає на позиції лівого захисника.
  • Гаруччіо не так часто відзначається голами. Востаннє забивав ще у Кубку шотландської ліги у сезоні-2018/2019.
  • Його угода з Вестерн Юнайтед розрахована до кінця червня 2022 року.