24 вересня у мадридському дербі на "Цивітас Метрополітано" зійшлись Атлетіко та Реал. У першому таймі команди обмінялись голами та закінчили 45-хвилинку перемогою господарів 2:1.

Оце так Вимагає звільнення: норовистий Неймар неадекватно відреагував на справедливу критику тренера

Повага до суперника, попри негативний результат

Вже на старті другого тайму Мората збільшив перевагу "матрацників" до двох голів, оформивши дубль у ворота свого колишнього клубу. Саме рахунок 3:1 на користь Атлетіко протримався до фінального свистка, хоча "вершкові" мали дуже багато моментів, аби бодай скоротити відставання від суперника.

Джуд Беллінгем, який регулярно забиває за Реал, цього разу покинув поле без результативних дій. 20-річний англійський футболіст заробив жовтку картку та не допоміг команді бодай вирвати виїзну нічию.

За те молодий талант проявив повагу до суперника, попри поразку своєї команди. Беллінгем не став на величезну емблему Атлетіко, яка була зображена на шляху до підтрибунного приміщення. Джуд перейшов лого суперника не землі.

Беллінгем проявив жест поваги до Атлетіко: дивіться відео

Нагадаємо, що зірковий новачок "Королівського клубу" немає жодного відношення до смугастих, але поважає своїх суперників.

Відзначимо, що Реал та Атлетіко йдуть у першій п'ятірці турнірної таблиці. Підопічні Карло Анчелотті з 15 балами замикають топ-3 Ла Ліги, а "матрацники" мають 10 пунктів та 5-ту позицію.