31-річний лівий вінгер провів за Аль-Хіляль три поєдинки, у яких відзначився двома асистами. У матчі азійської Ліги чемпіонів проти Навбахора Неймар запалив не грою, а емоціями на футбольному полі.

Цікаво прочитати Відома мережа піцерій кумедно поглузувала з Мудрика і Челсі, які переживають "чорну смугу"

Вже висуває свої вимоги

На 60-й хвилині зустрічі зірковий вінгер Аль-Хіляль штовхнув, а потім ще й вдарив м'ячем суперника. За ці нестримні емоції Неймар отримав лише жовту картку. У цьому епізоді зіграв фактор авторитету бразильця. Адже іншого футболіста за такі надемоції могли б вилучати з поля.

Окрім цього всього Неймар ще й дістав "на горіхи" від головного тренер своєї команди Жорже Жезуша. Після матчу, який закінчився нічиєю 1:1, наставник Аль-Хіляля дорікнув лівому вінгеру з Бразилії через його неналежну поведінку прямо під час поєдинку.

Неймар не став, зціпивши зуби, слухати критику у свою сторону. Бразилець відреагував глобальніше. Зірковий футболіст поставив свою вимогу керівництву Аль-Хіляль, який вимагає їх звільнити Жезуша з посади головного тренера команди.

Зверніть увагу, що Жорже очолює саудівський клуб із липня 2023-го, але його період у цій команді можу бути дуже нетривалим.

Вимоги Неймара можуть бути втілені у реальність, якщо найближчим часом Аль-Хіляль не покращить свої результати. Хоча 69-річний португальський фахівець поєднаний із клубом контрактом до кінця поточного сезону-2023/2024.

Наразі Аль-Хіляль після 7-ми турів йде на 2-му місці у таблиці Про-ліги Саудівської Аравії, набравши 17 балів. На один пункт більше лише у лідера сезону Аль-Іттіхада.