Правами на трансляцію матчів Ліги чемпіонів в Україні володіє група каналів "Футбол 1/2/3". Матч можна буде подивитися на каналі "Футбол 1". Початок матчу Атлетіко – Челсі о 22:00.

Читайте також: Хто переможе у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів – Атлетіко чи Челсі: прогноз

Атлетіко – Челсі: де дивитися

Дивитися легально онлайн матч Атлетіко – Челсі можна на відеосервісі Oll.tv. Однак доступ до трансляції платний та вимагає реєстрації. Абонемент на перегляд матчів каналів "Футбол 1/2/3" обійдеться в 109 гривень на місяць. Ці ж канали, а також додатково Setanta Sport обійдеться в 139 гривень на місяць.

Компанія також пропонує підписку xtra sport oll inclusive, куди входять не лише спортивні канали. Однак вона обійдеться у 189 гривень на місяць.

Матч онлайн можуть переглянути й власники договорів з інтернет-провайдером "Воля". У них є можливість дивитися матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи в їх додатку "Воля TV" за 29 гривень на 30 днів. За доступ до більшої кількості спортивних каналів абонплата становить 59 гривень на 30 днів.

З цього сезону матчі єврокубків транслюються і на сервісі Megogo. Але для цього слід мати підписку "Оптимальна" або "Максимальна". Перша обійдеться в 97 гривень на місяць.