Італійський клуб взяв курс на український футбол після вдалого періоду у команді Руслана Маліновського. В око скаутів Аталанти потрапив юний вихованець Динамо U-17 Кирило Пашко.

Оце так Влучив зі 100 метрів: у Чилі голкіпер забив гол-красень через усе поле – неймовірне відео

Український ринок – один із головних пріоритетів Аталанти

16-річний футболіст, який грає на позиції правого вінгера, вразив функціонерів Аталанти під час кваліфікації на Євро серед збірних до 17 років. також у тому еліт-раунді клуб із Бергамо придивився до ще одного юного гравця Динамо Осипенка.

Відзначимо, що у структурі Аталанти вже грає Олександр Драган, якому лише 15 років. Натомість в італійському гранді не змогли закріпити інші два українці – Віктор Коваленко, який відправився у Спецію, а також Владислав Руснак, який не заграв за "молодіжку" бергамасків, який до того всього ще й мав конфлікт із клубом.

Цікаво, що Пашко нещодавно поставив свій підпис під новим контрактом із київським клубом. Наразі Кирило виступає в оренді до кінця сезону-2022/2023 за юнацьку команду луганської Зорі.

Президент Динамо Ігор Суркіс називав Пашка "новим Віктором Циганковим", який взимку перебрався до Ла Ліги в іспанську Жирону. Кирило закриває ту ж позицію, на якій у Динамо феєрив Циганков, а тепер розриває іспанську першість.