Аталанта – Кальярі 5:2

Голи: Муріель, 7, Гомес, 29, Пашаліч, 37, Сапата, 42, Ламмерс, 81 – Годін, 24, Жоау, 52

В одні ворота

Із перших хвилин м'яч підсвій контроль взяли господарі. Вже на 7-й хвилині їх активність була винагороджена. Муріель підхопив пас-цукерочку та ударом низом відправив м'яч у кут воріт – 1:0, пише 24 канал.

За п'ять хвилин Гомес одним дотиком обробив м'яч після вбивчої передачі на межі штрафного майданчика та закрутив м'яч прямо у ворота – 2:1.
Дивовижний пас вздовж лінії воріт, який виконав Госенс, оминув голкіпера, завдяки чому Пашаліч відправляв м'яч у порожню сітку – 3:1.

У другому таймі господарям потрібно було лише дограти матч у своє задоволення. Першими у другій 45-хвилинці забили гості.

Жоау отримав вбивчу передачу, опинився віч-на-віч із голкіпером і забив впевненим ударом під праву стійку – 4:2.