Найближчим часом у Аталанті може змінитися тренер. Джанп'єро Гасперіні. Клуб вдало стартував у Серії А, але перед перервою на ЧС-2022 зазнав трьох поспіль поразок.

До теми Вест Хем, Тоттенхем чи Марсель: куди може перейти Маліновський взимку 2023

У підсумку "Богиня" впала на шосту сходинку і відстає від топ-четвірки на 3 бали. Гасперіні має контракт до 2024 року, але в разі непотрапляння у єврокубки коуч залишить Аталанту вже цього літа.

Як повідомляють італійські ЗМІ, на заміну італійцю розглядають Доменіко Тедеско. 37-річний німець перебуває без роботи з вересня 2022 року. Тоді він був звільнений з Лейпцига після розгромної поразки від Шахтаря в ЛЧ (1:4).

Тедеско народився в Італії, але всю ігрову та майже всю тренерську кар'єру провів у Німеччині і має німецьке громадянство. Єдиним його закордонним періодом роботи був московський Спартак, який Доменіко очолював з 2019 по 2021 роки.