Шокуючу заяву очільник Всесвітньої боксерської організації (WBO) Франсіско Варкарсель зробив на засіданні рейтингового комітету ще у середині жовтня. Тоді президент WBO розповів, що отримав цю інформацію про Василя Ломаченка, але сам сумнівався у їх правдивості.

До теми Пенсія вже не за горами: Ломаченко готується до відходу з боксу

Спростування чуток

Тепер ці чутки остаточно стали фейком. Глава Top Rank Боб Арум спростував інформацію про можливий відхід українського боксера на пенсію.

Промоутер зробив відповідну заяву на офіційній церемонії перед боєм між Тайсоном Ф’юрі та Френсісом Нганну у саудівському Ер-Ріяді. Їх лобова зустріч відбудеться вже 28 жовтня, де у рингсайді буде присутній українець Олександр Усик.

Очікується, що саме після бою Ф’юрі – Нганну оголосять офіційну дату зустрічі "Жадібного пуза" із українським чемпіоном світу з абсолют.

Раніше Арум вже запевняв, що Ломаченко повернеться на ринг титульним поєдинком на початку 2024 року.

Нагадаємо, що востаннє Василь виходив у ринг у травні 2023-го, коли за рішенням суддів програв Девіну Хейні у 12-раундовому поєдинку. Хоча підсумковий результат бою викликає великі сумніви. Ломаченко не зумів відібрати у Хейні звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі, звідки Девін збирається підійматись.

Після тієї болючої поразки український боксер відмовився проводити інші поєдинки у поточному 2023-му році. Ломаченко лише продовжує відзначатись провокаційними публікаціями про московських попів.