Прима пробився до мас-старту за підсумками чоловічої індивідуальної гонки, яка відбулася 17 лютого. У ній Артем посів 9-у сходинку.

До речі Збірна України з біатлону назвала склад на сінг-мікст чемпіонату світу-2021

33-річний українець вдруге у кар'єрі виступить у мас-старті на чемпіонаті світу. Вперше Прима виступив у мас-старті чемпіонату світу-2020.

Тоді в італійському Антхольці український біатлоніст фінішував 20.

Чому інші українці не пробилися у мас-старт

У гонці з масовим стартом 21 лютого виступлять 30 біатлоністів. Окрім Прими, шанси на мас-старт мали Богдан Цимбал та Дмитро Підручний.

Цимбал за рішення головного тренера збірної України Юрая Санітри пропустив "індивідуалку". У підсумку Богдана випередили на одне очко канадець Крістіан Гоу та швед Єспер Нелін.

До теми Чемпіонат світу з біатлону-2021: медальний залік

Та все ж Цимбал має невеликі шанси взяти участь у гонці, адже став першим запасним перед мас-стартом. Для цього потрібно, щоб хтось з біатлоністів відмовився взяти участь у гонці.

Водночас Дмитро Підручний не зміг фінішувати в заліковій зоні в індивідуальній гонці. Підручний також має теоретичні шанси на участь у гонці. Та для цього потрібно, щоб у ній не взяли участь аж три спортсмени.

У жіночому мас-старті Україну представлять Олена Підгруша й Дар'я Блашко.