Мілевський в інтерв'ю "ТаТоТаке" розповів, що у 2014 році познайомився з агентом Олександром Панковим. Саме Панков, за словами Мілевського, допоміг йому знайти новий клуб після Динамо.

До речі УЄФА привітав Мілевського з днем народження, пригадавши його гол у ворота Реала: відео

Я тоді пів року у футбол не хотів грати

36-річний Мілевський зізнався, що болісно пережив відхід з Динамо. Як відомо, відхід Артема супроводжувався різними скандалами. Зокрема, він прийшов на представлення нового головного тренера Олега Блохіна в халаті.

Також була версія буцімто Блохін вирішив відмовитися від Мілевського, адже той прийшов п'яним на тренування. Артем заперечу це.

Це давня історія, 2014-й. Ми списалися в інтернеті. Я тоді пів року у футбол не хотів грати. Мене кидало по одній країні, за іншою. Я був скрізь і ніде. Набрав, списалися, знайомі не були. Він попросив дати декілька днів. Через пару днів ми вже зустрілися в Спліті,
– розповів Мілевський про знайомство з Панковим.

За словами Мілевського, у той період на нього негативно вплинули ряд чинників. Зокрема, й розбитий Ferrari у Туреччині. Артем уже 5 років не водить авто.


Мілевський розбив Ferrari / Фото соцмережі

"Я тоді важко переніс відхід з Динамо. Важкий момент. Пів року у Туреччині з розбитою Ferrari. Потім два місяці у Маямі. Мені якось не хотілося вже грати у футбол. Я переживав ті моменти, що пішов з Києва, що треба було поговорити з Блохіним", – зазначив футболіст.

Мілевський додав, що не хотів завершити кар'єру. "Я не хотів у футбол грати пів року. А куди мені завершувати. 28 років мені було. Потім бажання повернулося, слава богу", – резюмував Мілевський.