У змаганнях з кікбоксингу Україну представляли чотири спортсмени: Марія Бєлкіна (фул-контакт, 52 кг), Тимур Бриков (фул-контакт, 75 кг), Павло Замятін (лайт-контакт, 79 кг) та Артем Мельник (фул-контакт, 86 кг). Бєлкіна та Замятін припинили боротьбу на стадії чвертьфіналів, а от Бриков і Мельник пробилися до півфіналів, пише 24 Канал.

До теми Історичний фінал та бокс від Хижняка: коли українці виступлять в 11-й день Європейських ігор

Історична медаль Мельника

Артем Мельник у півфіналі зустрівся з іспанським кікбоксером Хамді Мохаммедом. У очному протистоянні сильнішим виявився представник Іспанії, який здобув перемогу з рахунком 2:1.

Таким чином, Артем Мельник став бронзовим призером Європейських ігор та приніс першу медаль для України з кікбоксингу. Ця нагорода стала 37-ю для України на турнірі.

Ще одну медаль у кікбоксингу гарантував Тимур Бриков. Українець виграв свій півфінал у сербського спортсмена Александара Коновалова. У вирішальному поєдинку Тимур зустрінеться із грузином Лукою Шонією. Поєдинок відбудеться у неділю, 2 липня.