Кравець пішов з "Динамо", тому що розумів, що в команді на нього не дуже розраховують. При цьому в клубі ніхто прямим текстом нічого подібного йому не говорив.

Дивіться також УЄФА винесе рішення по матчу Швейцарія – Україна на наступному тижні, – ЗМІ

"Такого футболістові ніхто ніколи не скаже. Мені не 20-25 років. Я досить давно у футболі, і я розумію, коли на когось більше розраховують, а на когось менше. Це моє враження і моя думка. І ініціатива відходу з команди виходила саме від мене", – цитує Кравця Sport.ua.

Також Артем зізнався, що хотів бути основним нападником "Динамо", в якого вірять:

Тобто, на людину розраховують, але, припустимо, у нього не виходить щось по грі. Тоді шукаються інші варіанти, тоді випускають когось іншого і дають йому шанс, основного форварда змінюючи. Це нормальна історія. Але бути ось цим другим нападником, сидіти на заміні – я не хотів. Це і є вся історія.

Історія Артема Кравця та "Динамо"

  • Артем Кравець цей сезон розпочав у київському "Динамо". Однак повернення до команди видалося невдалим. Через місяць після підписання контракту, клуб та гравець погодилися розірвати угоду достроково.
  • Кравець провів лише один офіційний матч за "Динамо" – вийшов на заміну на 23 хвилини в останній зустрічі проти "Львова". У чотирьох зустрічах навіть не потрапляв до заявки на гру. зіграв в товариському матчі проти "Колоса".
  • Причиною розірвання угоди з "Динамо" кравець назвав бажання отримувати більше ігрової практики, щоб потрапити до збірної України.