Наприкінці квітня чемпіон світу з боксу Олександр Усик відвідав на передовій захисників України. Топбоксер не лише підтримав воїнів на небезпечних ділянках фронту, але й передав "привіт" окупантам з міномета. Проте на цьому "подарунки" росіянам не закінчилися.

Читайте також Продав Україну за російські рублі: Федецький відверто розповів про зрадника Тимощука

З Нью-Йорка по окупантах

Колишній гравець Карпат та Дніпра Артем Федецький розповів, що Олександр Усик під час візиту на Донбас стріляв по російських загарбників з танка. Події відбувалися поблизу селища Нью-Йорк.

"Поїхав туди, взяв із Нью-Йорка пі***нув 155-м туди, б***ь, по орках. З танка лупив. Ліз поповзом, по ньому стріляли, а він стріляв із танка. Я це знаю точно. З танка стріляв. Усик стріляв. Я це знаю, повірте мені. Відео немає. Б***ь, танк нормальний. З дулом.

Це було, коли він їздив у Нью-Йорк. Це село таке. Він просто поїхав до пацанів. Але цього відео, як він стріляв із танка, немає. Я знаю, що це було точно", – розповів Федецький.

  • Зазначимо, що Олександр Усик не піарився під час поїздки на фронт. Світлинами та відео з боксером ділилися українські військові.
  • Наш чемпіон регулярно допомагає відбудовувати житлові масиви, які постраждали від дій ворога.
  • Крім того, Усик є амбасадором платформи UNITED24, ініціатором якої є Президент України Володимир Зеленський.