Арсенал – Челсі 3:1

Голи: Ляказетт, 34 (пен.), Джака, 44, Сака, 56 – Абрахам, 87

Дивіться також Лестер вирвав нічию в Манчестер Юнайтед у драматичному матчі Boxing Day: відео

Уже в першому таймі "каноніри" зробили хороший заділ для перемоги – Ляказетт реалізував пенальті, а Джака потужно пробив зі штрафного, не залишивши шансів для Менді.

На початку другого тайму Букайо Сака довів рахунок до розгромного. Теммі Абрахам на 85-й хвилині забили гол престижу, але він, навпаки, повернув інтригу. На 90-й хвилині гості отримали право на пенальті, але Жоржинью не зміг пробити Бердна Лено. Як підсумок – 3:1.

• "Каноніри" перервали сумну серію з семи матчів поспіль без перемог в чемпіонаті. Підопічні Артети виграли поєдинок АПЛ вперше від 1 листопада.
  • Після цього матчу Арсенал (17 очок) піднявся на 14 місце в турнірній таблиці. Челсі (25 балів) залишився шостим.
  • В 16-му турі АПЛ "каноніри" 29 грудня зустрінуться з "Брайтоном", а "сині" днем раніше прийматимуть Астон Віллу.