Арсенал – Астон Вілла 2:1

Голи: Жезус, 30, Мартінеллі, 77 – Луїс, 74

Олександр Зінченко через травму пропустив вже другий поєдинок поспіль. Без українського футболіста справи в Арсенала складались не так гладко, пише 24 канал.

Однак вже до 22-й хвилині господарі змарнували два вбивчі моменти. Сака з метра пробив вище воріт.

На 30-й хвилині рахунок у матчі став 1:0 на користь "канонірів". Голкіпер Астон Вілли парирував постріл від Джаки, але м'яч відлетів прямісінько у ноги Жезуса, який розмочив нулі на табло.

Ще до перерви господарі двічі могли забивати. Спершу Жезус після закидання від Едегора впритул пробивав по володіннях суперника. Але голкіпер був на місці. А вже у компенсований до першого тайму час Мартінеллі дальнім ударом перевірив пильність воротаря "левів". Неймовірний сейв видав Мартінес.

На відпочинок команди пішли за мінімальною переваги у рахунку підопічних Мікеля Артети.

Скандальне взяття воріт

Воротар Астон Вілли парирував постріл Едегора зі штрафного.

На 74-й хвилині гості зрівняли цифри на табло. Луїс забив "сухий" лист із кутового. Рамсдейл апелював до арбітра через те, що гравець суперника перекривав йому шлях до м'яча. Але суддя чомусь зарахував взяття воріт Арсенала. Хоча футболіст Астон Вілли дійсно не за правилами грав проти голкіпера "канонірів" – 1:1.

За три хвилини команда Артети вдруге повела у рахунку 2:1. Сака передачею знайшов Мартінеллі на іншому боці штрафного майданчика суперника. Бразилець в один дотик відправив м'яч у сітку воріт Астон Вілли.

Арсенал на характері переграв вдома Астон Віллу – 2:1.

• Після п'яти турів Арсенал очолює турнірну таблицю АПЛ. "Каноніри" здобули максимальні 15 очок.
  • Астон Вілла з 3 пунктами посідає передостанню 19-ту позицію.

Арсенал – Астон Вілла: відеоогляд матчу