Саме Голанд відкрив рахунок у цьому матчі на 12-й хвилині, вдало скориставшись закиданням у штрафний. На 23-й хвилині він відзначився вдруге, а на 38-й хвилині оформив хет-трик.

До теми Фанати новачка АПЛ заспівали принизливу пісню у бік колишнього клубу Зінченка

Для Голанда це був другий поспіль хет-трик за Манчестер Сіті в АПЛ. Перед тим він тричі забив у ворота Кристал Пелас. При цьому там між першим та третім голом норвежця минуло лише 19 хвилин. Тоді "містяни" програвали після першого тайму вдома 0:2, але в другому таймі таки здобули перемогу 4:2.

Загалом же Голанд забив свій 9 гол в АПЛ за 5 матчів. Він двічі забив у ворота Вест Хема у дебютному матчі в чемпіонаті Англії, а також одного разу – у ворота Ньюкасла. Єдина команда, якій він не забив за цей час в АПЛ – Борнмут. Але він в матчі проти них відзначився результативним пасом.

Голанд став першим футболістом АПЛ, який забив 9 голів у 5 матчах. До цього рекорд належав Міккі Квіну та Серхіо Агуеро, які за перші 5 матчів забили 8 голів. Для прикладу, загалом 9 голів в АПЛ забив Шевченко, але за 48 матчів.

Матч МанСіті – Ноттінгем Форест закінчився з рахунком 6:0. По перерві відзначилися Канселу та Альварес, який оформив дубль.