Цікаво, що петиція аргентинців – відповідь на прохання зі сторони французів. Французи створили петицію, аби оскаржити результат фіналу ЧС-2022. Їхнє прохання підписало 200 тисяч людей

Варте уваги Неприпустима поведінка: Кавані та Хіменеса покарають за інцидент на ЧС-2022

Аргентинці вирішили поглузувати з такої скарги французів. Петицію фанатів збірної Аргентини підписало уже 333 тисячі людей:

Після нашої перемоги в фіналі чемпіонаті світу-2022 французи не перестають плакати та скаржитися. Вони не визнають, що Аргентина – чемпіон світу. Ця петиція зроблена для того, щоб вони зупинили сльози й зрозуміли, що Мессі – найкращий в історії футболу, а Мбаппе йому як "синок" – йдеться у повідомленні.

Можливо, фани латиноамериканської збірної підхопили таке ставлення до суперника у голкіпера збірної Аргентини Еміліано Мартінеса. Воротар неодноразово кепкупав з французів та робив абсурдні речі.

Вчинки Мартінеса

  • Після того, як воротар отримав номінацію найкращого голкіпера ЧС-2022, Мартінес продемонстрував непристойний жест з нагородою. Так він звернувся до фанів французів, які освистували його під час серії пенальті.
  • Також воротар після матчу попросив своїх колег по команді зробити хвилину мовчання для Кіліана Мбаппе, який програв битву лідерів Ліонелю Мессі у фіналі ЧС-2022.
  • Голкіпер на святкуванні перемоги своєї команди уже в Аргентині вирішив знову "підколоти" Мбаппе. Мартінес носив із собою ляльку, до якої було приклеєне обличчя Кіліана Мбаппе. Все це супроводжувалося танцями, спілкуванням з уболівальниками та співом переможних пісень.