У суботу, 3 грудня, на чемпіонаті світу 2022 стартує стадія плей-офф. У другій зустрічі дня зійдуться між собою національній команди Аргентини та Австралії, пише 24 канал.

До теми Мессі проти сенсації: які шанси Аргентини на вихід у чвертьфінал ЧС-2022

Аргентина почала турнір вкрай невдало, сенсаційно поступившись Саудівській Аравії (1:2). Але в подальшому справи "альбіселесте" почали налагоджуватись. Перемога над Мексикою була здобути при сірій грі в основному завдяки генію Мессі (2:0).

Однак в останньому турі команда Скалоні показала топ-гру, обігравши збірну Польщі. Рахунок 2:0 міг бути куди більше, якби не супергра від Войцеха Щенсни. Ці дві перемоги дозволили аргентинцям виграти квартет.

Австралія ж стала однією із сенсації групової стадії. Підопічні Грема Арнольда здобули дві мінімальні перемоги в групі – над Тунісом та півфіналістом минулого Євро Данією. Також був програш французам (1:4), але і там "Соккеруз" провели непоганий перший тайм.

Збірна показала майстерність реалізації моментів та вичікування свого шансу. Завдяки цьому всьому австралійці вдруге в історії проходять у плей-офф.

Сайт 24 каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Аргентина – Австралія для тих, хто не зможе спостерігати за перипетіями на полі наживо.