У голови УАФ Андрія Павелка розпочались проблеми із законом. Печерський районний суд міста Києва відправив під арешт президента на два місяці.

До теми Президента Української асоціації футболу Павелка відправили під арешт

Такий самий вирок у понеділок отримав і генеральний секретар організації Юрій Запісоцький. Втім у них була можливість внести заставу у розмірі майже 10 мільйонів гривень (точніше, 9 мільйонів 880 тисяч гривень).

Стало відомо, що Павелко скористався такою можливістю. Про це повідомив юрист УАФ Денис Бугай, який розповів основні деталі судового засідання.

"Сьогодні було засідання Печерського суду. На жаль, суд не прислухався до наших аргументів і ухвалив рішення про арешт із можливістю внесення застави. Заставу вже сплачено. Її сплачено УАФ. Наразі завершуються юридичні процедури щодо підтвердження платежу. І сподіваємося, що невдовзі Павелко з'явиться в офісі УАФ та продовжить виконання своїх обов'язків.

Слідство заявляє, що є заволодіння коштами УАФ. Це не правда. Кошти, про які йдеться, – це була виплата за послуги, які надавав УАФ відомий футбольний суддя П'єрлуїджі Колліна. Вони мали всі ці докази, але ці докази суду не передали, а сховали. Це кримінальне провадження більше трьох років розслідувалося НАБУ. Офіс генерального прокурора дійшов висновку рік тому, що якихось ознак злочину з боку Павелка немає,
– говорить Бугай.

Читайте також У Туреччині фанат побив кутовим прапорцем голкіпера прямо під час матчу: скандальне відео

Що відомо про арешт Павелка:

  • Павелка звинувачують у можливій корупції при будівництві футбольних полів, яке Національне антикорупційне бюро розслідувало у 2018 році.
  • Голову УАФ підозрюють у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в особливо великих розмірах.
  • Бугай зазначив, що Андрій Васильович перебуває у Головному управлінні свідків поліції у слідчого, але незабаром його мають відпустити. Юрист має намір оскаржувати це рішення.
  • До слова, до суду підтримати Павелка прибули чимало відомих у минулому футболістів – Олег Блохін, Ігор Бєланов, Олексій Михайличенко, Анатолій Демяненко. Також там був ще один віцепрезидент УАФ Алан Плієв.