За інформацією авторитетного британського журналіста з видання The Athletic, Девіда Орнштейна, мерсисайдському клубу вдалося відновити частину втрачених очок через подану апеляцію, яка була подана майже негайно після прийняття рішення ліги. Також зазначають, що незалежна комісія поки що не розглянула другу апеляцію зі сторони "ірисок".

До речі Миколенко одружився у Великій Британії: футболіста збірної України потролили за зовнішній вигляд

Що відомо про ситуацію

Нагадаємо, що Евертон був позбавлений 10 очок у турнірній таблиці АПЛ через порушення фінансових правил ліги.

Незалежна комісія винесла рішення про накладення покарання на Евертон у вигляді зняття 10 очок за порушення правил щодо прибутковості і сталого розвитку (PSRs).

Прем'єр-ліга подала скаргу на клуб та передала справу до незалежної комісії ще раніше цього року. Під час розгляду справи клуб зізнався в порушенні PSRs за період, закінчений сезоном-2021/2022, але ступінь порушення залишався під сумнівом.

Після п'ятиденного слухання комісія встановила, що обчислення PSRs для Евертона за відповідний період призвело до збитку в розмірі 124,5 мільйона фунтів стерлінгів, як повідомляє Прем'єр-ліга. Це перевищило допустимий ліміт у 105 мільйонів фунтів стерлінгів, встановлений в рамках PSRs.

Турнірне становище команди

  • На цей час Евертон займає 17-те місце в турнірній таблиці Англійської Прем'єр-ліги. Команда має 21 очко на своєму рахунку.
  • Після повернення знятих балів, клуб може піднятися на 15-ту позицію, яку буде ділити з Брентфордом.