Середняки АПЛ завершили перший тайм із "сухим" рахунком на табло 0:0. Доволі рівна гра клубів дала зрозуміти, що долю зустрічі вирішить один гол, так і сталось.

Це варто побачити В Англії голкіпер забив гол-шедевр прямим ударом з власних воріт: відео

Кумедний автогол

На 64-й хвилині гравець Вулверхемптона Адама Траоре наважився на дальній удар та не прогадав. Фортуна у цьому епізоді була на користь господарів. М'яч влучив у поперечину, а від неї зрикошетив у спину голкіперу Ілляну Месльє і відскочив у ворота.

Для нього цей пропущений гол став вже 42-м у 23 матчах. У такій ситуації складно звинувачувати у пропущеному голі голкіпера, він ніяк не зміг би врятувати власні володіння. Цей автогол став першим та останнім у зустрічі – 1:0 перемога Вулверхемптона.

• Після звитяги клуб випередив Лідс на одне очко. Тепер у активі "вовків" 33 пункти та 11 місце. Їх прямий конкурент йде відразу за спиною – 12 сходинка та 32 очки.