На сайті британського парламенту розмістили петицію з проханням оголосити вихідним наступний день після фіналу – понеділок, 12 липня, якщо збірна Англії таки переможе.

Нагадаємо Скандальне рішення арбітра допомогло Англії перемогти Данію і вийти у фінал Євро-2020: відео

Причин для оголошення додаткового вихідного є декілька. Серед них те, що родини зможуть побути разом більше часу. Адже в неділю ввечері всі будуть зосереджені лише на футболі. І якщо люди будуть знати, що в них попереду є ще один вихідний день, який вони зможуть провести з родиною, це полегшить їм перегляд футбольного матчу.

"Варто відсвяткувати історичну перемогу. Адже команда-переможець проведе парад з трофеєм. І вихідний день для цього буде ідеальним", – переконані автори петиції.

Ще одна причина – святкування, адже "англійці захочуть і надалі насолоджуватися перемогою, надаючи роздрібній торгівлі та індустрії розваг вкрай необхідну можливість компенсувати втрачені доходи".

Щоб парламент розглянув цю петицію, вона мала набрати 100 тисяч підписів. Станом на 17:30 за київським часом в четвер, 8 липня, під петицією вже понад 155 тисяч підписів.

  • Фінал Євро-2020 відбудеться в неділю, 11 липня. Початок матчу о 22:00 за київським часом.
  • Гра відбудеться в Лондоні на стадіоні "Вемблі".
  • У фіналі зіграють збірні Англії та Італії.