Англія – Сенегал 3:0

Голи: Хендерсон, 38, Кейн, 45+3, Сака, 57

Англія з високо пресингу розпочала поєдинок. Однак футболісти Сенегалу теж не відсиджувались в обороні, а їх гра будувалась на стрімких контратаках, пише 24 канал.

Дивіться також Франція "переїхала" Польщу на шляху до 1/4 фіналу ЧС-2022: відео рекордних голів Жиру та Мбаппе

Стоун мав гарну нагоду вивести Англію уперед. Але м'яч після його удару головою пролетів поруч з воротами.

Сенегал створив найгостріший епізод за 23 хвилини. Сарр впритул розстрілював володіння Пікфорда – м'яч по-зрадницьки пролетів над поперечиною.

Футболісти Сенегалу сигналізували про гру рукою у штрафному майданчику команди "трьох левів". Але головний арбітр зустрічі Бартон ніяк не відреагував на спірний епізод.

За 30 хвилин команди не завдали жодного удару у рамку воріт.

Ще один небезпечний момент був біля воріт англійців на 31-й хвилині. Пікфорд парирував складний удар від Діа – чудовий сейв від англійського голкіпера.

Англія більше контролювала м'яч, але гострішими були гості.

На 38-й хвилині Англія першим ударом у ствір воріт Сенегалу розмочила нулі на табло. Беллінгем красиво побачив Хендерсона. Джордан першим же дотиком відправив м'яч у ворота Менді. Англія повела у рахунку 1:0.

Але це не допомогло. Англія забила втретє – 3:0. Гольова атака прийшла із лівого флангу. Кейн віддав на фланг на Фодена, простріл від Філа знайшов вільного Сака. Букайо втретє змусив Менді виймати м'яч із власної сітки воріт у цьому матчі. Голкіпер Сенегалу виставляв руку, але лише кінчиками пальців доторкнувся до м'яча.

Дьєдіу головою пробивав після передачі у штрафний майданчик Англії – повз ворота.

Гує заробив лише кутовий після удару, який заблокував захисник "трьох левів". Дуже в'ялий матч від сенегальців.

Англія розбиває Сенегал 3:0. Команда Гарета Саутгейта виходить на Францію в 1/4 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу.